advokáti pro trestní právo

ADVOKÁTI BEROUN
pro trestní právo a přestupky

Potřebujete spolehlivého obhájce, který Vás provede celým řízením?
Sjednat nezávaznou schůzku ZDARMA

S čím vám pomůžeme

Obhajoba během trestního a přestupkového řízení
Právní zastoupení poškozených a svědků
Komunikace s policií, se soudy a správními orgány
Pomoc při odvolání proti rozsudku a usnesení
Příprava trestního oznámení a dalších podání

Sjednejte si nezávaznou schůzku v Berouně

Poskytujeme profesionální pomoc v rámci trestního a přestupkového práva. Pomůžeme vám využít všech práv, důkazů a polehčujících okolností, které máte k dispozici. Provedeme vás celým procesem a budeme důrazně hájit vaše práva. Neodcházejte od soudu s přísnějším trestem, než je adekvátní, nebo dokonce odsouzením za trestný čin, který jste nespáchali.
Ikona

Potřebujete odbornou pomoc?

mimořádné události 24/7
Nezávazná 
konzultace
Nezávazná
konzultace
15+ let 
právní praxe
15+ let
právní praxe
Diskrétní a citlivý 
přístup
Diskrétní a citlivý
přístup
Garance 100% 
spokojenosti
Garance 100%
spokojenosti

Zkušený tým odborníků

Poskytujeme specializované právní služby pro všechny účastníky trestního i správního řízení - obviněné, poškozené i svědky.
Marián Čuprík
Marián Čuprík
Během své praxe Marián zatupoval klienty v nepřeberném množství různorodých kauz. Své zevrubné znalosti o spletitosti právních předpisů uplatňuje zejména při obhajobě právnických a fyzických osob obviněných z hospodářských trestných činů.
Ivana Sliacká
Ivana Sliacká
Ivana je od počátku své právní praxe nepřetržitě spjata se Zlínským krajem. Dobrá znalost místních poměrů jí umožňuje důsledně uplatňovat všechna práva klientů a dosahovat tak vynikajících úspěchů jak ve správních, tak v trestních řízeních.
Martin Žák
Martin Žák
Martin absolvoval nespočet soudních jednání a získal bohaté zkušenosti v oblasti trestního práva, pro které ho oslovují i kolegové z jiných kanceláří za účelem konzultací. Úspěšně zastupuje klienty stíhané jak pro přečiny, tak pro závažné zločiny.
Katarzyna Krzyžanková
Katarzyna Krzyžanková
Katarzyna působí nejen jako advokátka, ale i jako odborná asistentka na Právnické fakultě Karlovy univerzity v Praze. Své akademické znalosti využívá ve své právní praxi, kde se specializuje na dovolání a ústavní stížnosti.
Iveta Zetochová
Iveta Zetochová
Ivetu si naši klienti cení pro její asertivní přístup při jednání se svědky, policií a soudy. Díky důkladnému prostudování každé kauzy a přípravě na jednání dosahuje výborných výsledků, které z ní dělají bezkonkurenčního obhájce.
Juraj Hudák
Juraj Hudák
Juraj zastupuje obviněné z trestných činů a hájí práva poškozených klienty před soudy už více jak dekádu. Je to právě jeho mnohaletý výkon advokacie a pečlivost, kterými překonává očekávání klientů.

Kde nás najdete

Kancelář Beroun
V Pražské bráně 74
266 01 Beroun
Navigovat

Reference

Přidejte se ke spokojeným klientům, kteří nám projevili důvěru a přesvědčili se o našich schopnostech.
Apostrof
Jsou to profesionálové, jediná advokátní kancelář, kterou bych se nechal v případě dalších problémů zastupovat.
J. B.
Apostrof
Moje situace nevypadla dobře, ale obhájce věděl, co dělá. Po skončení výslechu svědků soudce důrazně doporučil státnímu zástupci, aby stáhl obžalobu.
J.
Apostrof
Nemám dost zkušeností, abych porovnával s ostatními obhájci, ale nebojím se doporučit ostatním. Zastupovali mě při nezaviněné nehodě. Vyřídili odškodění od pojišťovny a od řidiče, který nehodu zavinil a nespolupracoval. Spokojenost.
L. Chalupa
Apostrof
Doporučuji. Zkušený advokát vám pomůže, když máte nervy na pochodu. Ten stres z nesmyslného trestního stíhání je pro běžného člověka nepředstavitelný.
L. V.
Apostrof
Bohužel jsem se dostala do potíží kvůli příteli. Na doporučení kamaráda jsem se dohodla na schůzce s advokátkou z této kanceláře, která mi vysvětlila, co jsou pro mě schopni udělat. Nenasazovala mi žádné růžové brýle. Uzavřeli jsme dohodu o narovnání a byla jsem ráda, že je to všechno za mnou.
Markéta
Top