advokáti pro trestní právo
Obvineny.cz logo
Obvineny.cz logo

Zkušený tým odborníků

Možná to zní jako klišé, ale není advokát jako advokát. I drobné, snadno přehlédnutelné detaily mohou hrát důležitou roli a změnit konečné rozhodnutí ve váš prospěch. Díky nasbíraným zkušenostem vidíme možnosti i tam, kde je ostatní přehlédnou. Neslibujeme zázraky, ale pečlivě vedenou obhajobu odhodlanými advokáty, pro které je deliktní právo každodenním chlebem.

Náš tým zkušených advokátů pro trestní a přestupkové právo pomáhá účastníkům trestního řízení a správního stíhání už přes 15 let. Během té doby jsme zastupovali stovky klientů a provedli je úspěšně celým procesem. Trestní i správní stíhání se může jevit nepřehledné, bývá stresující a dokáže negativně ovlivnit život obviněných na řadu let. Ohrožena nemusí být jenom vaše pověst, ale i práce, rodinné vztahy a majetek. Uvědomujeme si, co vše je v sázce, a proto důrazně bráníme vaše zájmy nejen během řízení, ale pomáháme vám i při řešení osobních problémů spojených s případem.

Poskytujeme specializované právní služby pro všechny účastníky trestního i správního řízení – obviněné, poškozené i svědky.

Marián Čuprík
Marián Čuprík
Během své praxe Marián zatupoval klienty v nepřeberném množství různorodých kauz. Své zevrubné znalosti o spletitosti právních předpisů uplatňuje zejména při obhajobě právnických a fyzických osob obviněných z hospodářských trestných činů.
Ivana Sliacká
Ivana Sliacká
Ivana je od počátku své právní praxe nepřetržitě spjata se Zlínským krajem. Dobrá znalost místních poměrů jí umožňuje důsledně uplatňovat všechna práva klientů a dosahovat tak vynikajících úspěchů jak ve správních, tak v trestních řízeních.
Martin Žák
Martin Žák
Martin absolvoval nespočet soudních jednání a získal bohaté zkušenosti v oblasti trestního práva, pro které ho oslovují i kolegové z jiných kanceláří za účelem konzultací. Úspěšně zastupuje klienty stíhané jak pro přečiny, tak pro závažné zločiny.
Katarzyna Krzyžanková
Katarzyna Krzyžanková
Katarzyna působí nejen jako advokátka, ale i jako odborná asistentka na Právnické fakultě Karlovy univerzity v Praze. Své akademické znalosti využívá ve své právní praxi, kde se specializuje na dovolání a ústavní stížnosti.
Iveta Zetochová
Iveta Zetochová
Ivetu si naši klienti cení pro její asertivní přístup při jednání se svědky, policií a soudy. Díky důkladnému prostudování každé kauzy a přípravě na jednání dosahuje výborných výsledků, které z ní dělají bezkonkurenčního obhájce.
Juraj Hudák
Juraj Hudák
Juraj zastupuje obviněné z trestných činů a hájí práva poškozených klienty před soudy už více jak dekádu. Je to právě jeho mnohaletý výkon advokacie a pečlivost, kterými překonává očekávání klientů.

Pro bono

Zastáváme názor, že kvalitní právní služby by neměly být vyhrazeny pouze pro dobře situované jedince. Každoročně se tak věnujeme pomoci sociálně slabším a znevýhodněným obětem trestných činů, kterým poskytujeme právní konzultace zdarma. Nebojte se nám ozvat, pokud do této kategorie spadáte.

Věříme totiž, že nezištnou pomocí můžeme společnost proměnit k lepšímu.

Máte zájem o naše služby?

Reference

Apostrof
Jsou to profesionálové, jediná advokátní kancelář, kterou bych se nechal v případě dalších problémů zastupovat.
J. B.
Apostrof
Moje situace nevypadla dobře, ale obhájce věděl, co dělá. Po skončení výslechu svědků soudce důrazně doporučil státnímu zástupci, aby stáhl obžalobu.
J.
Apostrof
Nemám dost zkušeností, abych porovnával s ostatními obhájci, ale nebojím se doporučit ostatním. Zastupovali mě při nezaviněné nehodě. Vyřídili odškodění od pojišťovny a od řidiče, který nehodu zavinil a nespolupracoval. Spokojenost.
L. Chalupa
Apostrof
Doporučuji. Zkušený advokát vám pomůže, když máte nervy na pochodu. Ten stres z nesmyslného trestního stíhání je pro běžného člověka nepředstavitelný.
L. V.
Apostrof
Bohužel jsem se dostala do potíží kvůli příteli. Na doporučení kamaráda jsem se dohodla na schůzce s advokátkou z této kanceláře, která mi vysvětlila, co jsou pro mě schopni udělat. Nenasazovala mi žádné růžové brýle. Uzavřeli jsme dohodu o narovnání a byla jsem ráda, že je to všechno za mnou.
Markéta
Top